Як правильно заварювати китайські лікувальні чаї?

В даний час людина самостійно визначає власний спосіб позбавлення від існуючих недуг.

Одні не довіряють традиційним медикаментозним лікарських засобів через їх високу вартість, часто зустрічається підробкам. Інші люди віддають свою перевагу лікарських препаратів природного походження.

Навіть лікарі-спеціалісти часом прописують своїм пацієнтам з ослабленим імунітетом китайські лікувальні чаї, як ефективний цілющий засіб від багатьох захворювань. Завдяки регулярному вживанню такого чайного напою, підтримується досить стабільний рівень амінокислот, вітамінів, інших корисних речовин в організмі людини. Особливо важливе значення набуває вживання лікувальних чаїв в дорослому чи похилому віці, або коли людина тривалий час перебуває в стані стресу, депресії.

Чаї для нормалізації цукру в крові

Існує безліч різновидів цілющого чайного напою. Наприклад, китайський лікувальний
7aa1
чай чудово допомагає людям, що страждають від такого захворювання, як цукровий діабет. За допомогою цілющого чайного напою можна ефективно, без використання спеціальних медикаментозних лікарських препаратів, знизити показники цукру в крові. До складу чаю можуть входити такі рослини як лапіна узкокрылая (листя), пуерарія (коріння), шовковичне дерево (листя), момордика харантська, купена сибірська, дискорея ( коріння), зелений чай і т. д. Підбір необхідного чайного напою на лікувальних травах слід довірити фахівцеві-травнику. Займатися самолікуванням недоцільно, адже підбір лікарського напою вимагає великих знань в цій галузі нетрадиційної медицини.

Чайне різноманітність

В даний час існує більше восьмисот різновидів лікувального чаю. Практично всі вони приготовані на основі рецептів старовинних китайських лікарів, які використовувалися століттями. При їх регулярному застосуванні можна досягти чудових результатів. У деяких випадках лікувальні чайні напої з Китаю володіють потужним протизапальним ефектом, підвищують імунітет. За їх допомогою можна досить легко зняти похмільний синдром. Застосовують цілющі китайські чайні напої для ефективного виведення шлаків, токсинів з організму людини, що природним чином сприяє схудненню і зниження ваги. Неодноразово зазначалося, що китайські лікувальні чаї сприяють зниженню артеріального тиску, рівня холестерину. Ці напої природного походження ефективно стимулює серцево-судинну діяльність, допомагають організму протистояти радіації, онкологічних захворювань.

Чай Qingfei Runchang — легеневі захворювання

Одним з найбільш відомих китайських лікувальних чаїв є чай Qingfei Runchang, який складається з шавлії, рослини пория кокосовидная. Крім того, в нього входять ще 18 надзвичайно рідкісних цінних лікарських інгредієнтів. В основному, такий напій рекомендується до застосування для лікування легеневих захворювань. Він чудово підходить для завзятих багаторічних курців. Завдяки грамотно підібраному складу трав, що входять в цей китайський чайний напій, відбувається ефективне очищення легенів курця. Усувається ранковий астматичний кашель. Основний напрямок застосування чаю Qingfei Runchang – лікування силікозу, легеневого фіброзу завзятих курців.

Чай Чи Хуей — зниження тиску

Відмінним засобом для гіпертоніків можна назвати китайський лікувальний чай Чи Хуей (Синьцзян Apocynum). Це чудовий засіб призначений для зниження артеріального тиску. В доповнення до основного впливу даний чайний напій має легку сечогінну дію, він заспокоює, володіє прекрасним болезаспокійливу дію. Тому цей цілющий китайський чай дуже підходить для людей, що страждають гіпертонією з часто повторюваними головними болями, сильним запамороченням, підвищеною нервозністю, іншими супутніми ефектами цього захворювання. Цілком можна застосовувати цей чудодійний напій також при безсонні, неврозах, хронічному бронхіті, серцевої недостатності, високому рівні холестерину, цирозі печінки з асцитом із-за набряку.

Взагалі, китайські цілющі чайні напої містять багато мінералів, що уповільнює окислювальні процеси в організмі людини, вітамінів С, Е, Р, кофеїну, який стимулює активність. При додаванні до китайського цілющого чаю інших засобів, що зміцнюють здоров’я, можна добитися просто вражаючих результатів. У більшості випадків до лікувального напою додають зміцнюють, живильні речовини солодкого смаку або нейтральною природи, благотворно впливають на печінку, нирки, кров, поліпшує роботу мозку. Китайські цілющі напої дарують довголіття, здоров’я, піднімають настрій!

Источник:Telegraf


Leave a Reply

Your email address will not be published.